Nejnovější článek

Autentický leader z pohledu Vratislava Nakvasila, provozního ředitele Šlechtitelská stanice vinařské ve Velkých Pavlovicích

Vratislav Nakvasil otevřeně hovoří o pracovních změnách po absolvování programu Autentický leader. Odkrývá skutečnosti, které mu otevřely oči a umožnily mu úspěšně implementovat nové dovednosti do praxe.
CELÝ ČLÁNEK

Autentický leader očima Patrika Materny

2. 6. 2024 | Dominik Guzdek

Patrik Materna ve videorozhovoru sdílí své zkušenosti z programu Autentický leader. Zhodnocuje přínosy a porovnává svůj přístup před a po absolvování. Otevřeně hovoří o tom, jak umí lépe ovládat své emoce během pracovního dne.

Michal Martoch v podcastu StartupEdu: Lídr nemá být namachrovaný borec, důležitá je sebereflexe

20. 5. 2024 | Dominik Guzdek

V podcastu StartupEdu sdílí Michal Martoch své začátky v leadershipu a podnikání. Poodkrývá také nový projekt PeopleBoard.ai a rozebírá práci s AI a mladou generací Z. Nejvíce ho během kariéry inspirovali lidé, které potkal náhodně.

Využití talentů při řízení týmů přispívá k vyšší efektivitě i pozitivní atmosféře

3. 5. 2024 | Michal Martoch

Věděli jste, že pokud lidé pracují na úkolech, které odpovídají jejich přirozeným talentům a schopnostem, jsou motivovanější a dosahují lepších výsledků? Využijte toho v praxi při sestavování a řízení týmů. Navedeme vás, jak na to

Michal Martoch v podcastu: Opomíjená emoční vyzrálost manažerů ve firmách

2. 5. 2024 | Andrea Šimoníková

V podcastu EVOLVE Stories se Michal Martoch a Michal Toman věnují tématu emoční vyzrálosti manažerů. Michal Martoch sdílí své odborné znalosti v jednoduché a praktické formě, čímž pomáhá posluchačům přiblížit jednotlivé stupně emoční zralosti.

K Talentworku ji přivedly reference. Dnes je jeho šéfkou. Seberozvoj je pro Andreu Šimoníkovou intenzivním prožitkem, který chce předávat dál

2. 4. 2024 | Tereza Kučáková

Poznejte blíž novou CEO Talentworku Andreu Šimoníkovou. V rozhovoru mimo jiné prozradí, proč jí náš program Autentický leader vyrazil dech, jak se z klientky dostala do role šéfky firmy nebo proč opustila „teplé místečko“ na univerzitě.

Talenty nově doplňujeme o TRIO. Vznikl tak komplexní nástroj k sebepoznání

12. 3. 2024 | Andrea Šimoníková

Zajímá vás, jaké talenty odhalí test CliftonStrengths® od Gallupu®? Nyní k nim přidáváme TRIO měření, které rozkrývá vaše osobní hodnoty, emoce a autenticitu. Tato unikátní kombinace otevírá dveře k novým možnostem rozvoje a sebepoznání.