TalentBlog

Individuální rozvoj

K Talentworku ji přivedly reference. Dnes je jeho šéfkou. Seberozvoj je pro Andreu Šimoníkovou intenzivním prožitkem, který chce předávat dál

2. 4. 2024 | Tereza Kučáková

Poznejte blíž novou CEO Talentworku Andreu Šimoníkovou. V rozhovoru mimo jiné prozradí, proč jí náš program Autentický leader vyrazil dech, jak se z klientky dostala do role šéfky firmy nebo proč opustila „teplé místečko“ na univerzitě.

Talenty nově doplňujeme o TRIO. Vznikl tak komplexní nástroj k sebepoznání

12. 3. 2024 | Andrea Šimoníková

Zajímá vás, jaké talenty odhalí test CliftonStrengths® od Gallupu®? Nyní k nim přidáváme TRIO měření, které rozkrývá vaše osobní hodnoty, emoce a autenticitu. Tato unikátní kombinace otevírá dveře k novým možnostem rozvoje a sebepoznání.

Osobní rozvoj v práci zlepšuje lidem život i v soukromí

24. 7. 2023 | Michal Martoch

V moderním světě se pracovní a osobní život neustále prolínají. Klíčem je hledat balanc, který zlepšuje obě sféry života. Ukazujeme, že profesní růst pozitivně ovlivňuje i osobní život. Přečtěte si, jak seberozvoj v práci může být přínosem i doma.

Talentovým výcvikem jsme provedli už 150+ lidí. Přidáte se na podzim i vy?

12. 7. 2023 | Michal Martoch

Pozitivně změňte životy lidí, týmů a firem s naším talentovým výcvikem. Odhalte sílu silných a slabých stránek a podpořte růst lidského potenciálu. Připojte se k více než 150 absolventům!

Doporučení kolegyně Heleny: Naordinujte si „každodenní štěstí“

10. 7. 2023 | Tereza Kučáková

Spustili jsme další interní emoční výcvik, abychom žili to, co učíme. Investice do rozvoje našich lidí se vyplácí: zvyšuje jejich spokojenost a výkon. Jak se cítí absolventky Lada, Lenka a Helena? Objevte jejich pohledy na emoční rozvoj.

Rozhovor s Michalem Martochem v AI Crunch: Objevte fascinující propojení mezi umělou inteligencí a našimi vnitřními emocemi

5. 6. 2023 | Tereza Kučáková

Michal Martoch z Talentworku odkrývá, jak umělá inteligence zrcadlí naše emoce a myšlení, ovlivňuje rozhodování a nabízí nové perspektivy pro naše prospěch. Objevte budoucnost AI v emocionálním a mentálním vnímání.

Proč testy CliftonStrengths® od Gallupu® fungují?

4. 1. 2023 | Michal Martoch

Objevte, proč testy CliftonStrengths® od Gallupu® přinášejí reálné změny ve vašem životě. Postavené na vědeckých principech a ověřené miliony lidí, testy vám umožní poznat a rozvíjet vaše silné stránky pro osobní a pracovní úspěch.

Jak přežít v časech nejistoty? Využijte metodu pevného bodu

23. 3. 2022 | Michal Martoch

Naučte se zacházet s nejistotou a proměňte ji ve svého životního parťáka. Objevte, jak přijetí nejistoty jako součásti života může posílit vás i váš tým, a jak metoda pevného bodu pomáhá najít oporu i ve složitých dobách.

Osobní rozvoj v práci pomáhá i v soukromí

16. 11. 2021 | Časopis Ekonom

Osobní rozvoj v práci přináší výhody i do soukromého života. Zjistěte, jak můžete růst v obou oblastech současně a zlepšit svůj každodenní život.

Práce s talenty funguje při náboru jako magnet

10. 2. 2021 | Michal Martoch

Alexandra Helánová z AK Kroupahelán ukazuje, jak systematická práce s talenty mění advokátní kancelář. Po Talentovém výcviku vidí výsledky v efektivní spolupráci a přitahování motivovaných lidí.

Příběh o hledání a nalezení talentů

29. 10. 2020 | Michal Martoch

Přečtěte si inspirující příběh Radky, která díky talentového testu našla nový směr ve své kariéře a zjistila, že její schopnosti jsou mnohem rozmanitější, než si myslela.

Rozhovor s Michalem Martochem: Talent na vzestupu

10. 8. 2020 | Moderní řízení

Zjistěte, jak hluboké pochopení talentů může transformovat jednotlivce i celé korporace, vede k prosperitě a účinněji motivuje v konkurenčním pracovním prostředí.

Narozeniny pod taktovkou talentů

13. 7. 2020 | Michal Martoch

Objevte, jak využít své talenty k vytvoření nezapomenutelného narozeninového dárku, který překoná tradiční dary a poskytne osobní a radostný zážitek pro celou rodinu.

Talenty pod tlakem

30. 4. 2020 | Michal Martoch

V období pandemie každý reaguje jinak. Objevte, jak vám vaše vrozené talenty mohou pomoci zvládat změny a strach z nejisté budoucnosti.